Naše projekty pro budoucnost Ukrajiny

Zapojme se společně do lepší budoucnosti Ukrajiny a podpořme lidi, kteří za tuto budoucnost
denně nasazují svůj život v nemilosrdné válce.

Představujeme Vám naše aktuální projekty, z nichž každý má svůj jedinečný cíl, přinést pozitivní změny do životů Ukrajinců. Pro každý projekt vytváříme sbírku, abychom vám umožnili přispět přímo k dané iniciativě. Připojte se k nám a společně měňme a podporujme Ukrajinu směrem k lepší budoucnosti.

Rehabilitace

Každým dnem přibudou ve válce stovky až tisíce zraněných vojáků. Těm, co mají štěstí, se podaří dostat do nemocnice a přežijí. Následnou rehabilitaci těchto vojáků nemá ukrajinské zdravotnictví šanci pojmout.

Odminování

Střízlivé odhady říkají, že až 174 tisíc kilometrů čtverečních Ukrajiny je zaminováno. V těchto oblastech žije téměř pět milionů lidí. Každý den někdo z nich zemře. Není to voják. Není to záchranář. Zemře obyčejný člověk, který se vrátil po okupaci do svého domova.

Sbírka na rehabilitační pobyty
zraněných ukrajinských dobrovolníků

Vracíme je do života! Díky vašim příspěvkům se nám podařilo zajistit rehabilitační pobyt již pro 26 těžce zraněných ukrajinských dobrovolníků. Dali ste jim tím naději na delší a kvalitnější život. Na Ukrajině jich takových čekají tisíce. Chceme pomoci co nejvíce a Vaše příspěvky nám k tomu dopomáhají. Děkujeme za to, že ukazujete dobro ve Vašich srdcích a není Vám lhostejná budoucnost, nejen Ukrajiny.

Sbírka pro odminovací
jednotku „Václav I“

Chceme pomoci vytvořit na Ukrajině civilní oddíl, který se bude zabývat tzv. humanitárním odminováním. Tato jednotka bude provádět odminování v osvobozených regionech. Za vybrané prostředky najdeme, proškolíme a vybavíme jednotku deseti lidí, jež se vzápětí zapojí do systému „International Deminig Group“, která je na Ukrajině národním operátorem odminovávání.